Hurda Alan Yerler

Hurdacı sitesi olarak hurda alan yerlerin başında gelmekteyiz. Sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’den alım yapan şirketimiz alınan hurdanın değerini eksiksiz vermektedir.

Hurda alan yerleri her yerde bulmak mümkün fakat size ödenen fiyatlar ne derece makul çok önemli.

Hurda alan yerler anlamı: Kablo, demir, çelik, bakır, kurşun, alüminyum, sarı hurda, akü alımı yapan ve karşılığında değeri kadar ücret ödeyen yerlere hurda alan yerler denmektedir.

İstanbul da Hurda alım satımı günden güne önem kazanmaya devam etmektedir. Hurdacı Sitesi olarak siz müşterilerimizin metal hurdalarınızı, kağıt-karton hurdalarınızı, plastik hurdalarınızı, alüminyum hurdalarınızı, sarı hurdalarınızı, elektronik hurdalarınızı ve kablo hurdalarınızın alım satımını yapmaktayız.

Hurda gelirinizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, en iyi stratejilere, en iyi araçlarla doğru ve şefaf fiyatlandırma bilgilerine sahip olmak istiyorsanız alanında uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz. Hurdacı Sitesi olarak en verimli ve stratejik yollarla siz müşterilerimize doğrulanabilir fiyatlandırma sunmaktayız.

Hurda Alımı

Metallerin ısıyı iyi iletmesi ve dayanıklı olması nedeniyle bina yapımı, otomotiv sektörü, elektronik ürünler ve

daha bir çok alanda metal elementi kullanılmaktadır. Metal birçok sektörde kullanım sebebiyle, beraberinde

metal hurdasını getirmektedir. Üstelik Hurda metal dünya genelinde en çok dönüşümü yapılan hurdalar arasındadır.

Üstelik Metal hurda fiyatları, metalin kullanım alanı ve şekline göre değişkenlik göstermektedir. Metal hurda çeşitleri

arasında hurda demir boru, 1. Grup demir hurda, demir talaşı, piktalaşı, hurda balans, teneke hurdası veya

bina, fabrika yıkım hurdası gibi çeşitleri bulunan metal hurdalarınızın alımı ve satımı firmamız tarafından yapmaktadır.

Kağıt Hurdası Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe üretim ve kullanım çokluğuna dayalı olarak, kağıtkarton hurda en popüler atıkların arasında yer almaktadır. Her yıl üretilen milyonlarca ton kağıt ve türevleri çevremiz için ciddi boyutlarda zarar teşkil etmektedir. Kağıt-karton genel olarak paketleme, tek

kullanımlık tabak ve bardak, masura, köşebent olarak gıda, tekstil, sanayi, ulaştırma ve daha birçok

sektörde karşımıza çıkmaktadır. Kullanılmış kağıt-karton hurdalar geri dönüştürülerek yeniden ham maddeye dönüştürülüyor

veya bu sayede her yıl milyonlarca ağaç kesilmekten kurtuluyor. Hurdacı Sitesi olarak kağıt-karton hurdalarınızın alım

satımını güncel fiyatlarla yapmaktayız ve kağıt-karton hurdası alan firmalar arasında sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir