Hurda Kutu Alüminyum
Hurda Kutu Alüminyum
Hurda Alüminyum Alış FiyatlarıFiyatPB/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çeliksiz)34,00TL/kg
Hurda Levha Araiş Alüminyum33,00TL/kg
Hurda Alüminyum Jant33,50TL/kg
Hurda Matbaa Alüminyumu32,50TL/kg
Hurda Profil Alüminyum31,00TL/kg
Hurda Kırkambar Alüminyum28,00TL/kg
Kartel Sert Alüminyum23,00TL/kg
Hurda Kutu Alüminyum20,00TL/kg
Alüminyum Petek Rayatör Hurda18,00TL/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çelikli)17,50TL/kg
Alüminyum Kablo (Plastikli)17,00TL/kg

 

Hurdacı firmamız her nevi hurda kutu alüminyum alımların ıen yüksek fiyatlar ile daima yapmaya devam etmektedir.

Alüminyumun bir çok alaşımı olduğunu ve bu alaşımlarda ki alüminyum yüzdesel oranı alüminyum fiyatına etki eden en önemli etkenlerden biridir. Bir diğeri ise alüminyumun boyalı, boyasız ya da eloksal kaplı olmasına göre vereceği verimliklikte göz önüne alınır. Her alüminyum aynı mıdır? Bunlar aklınıza geldi mi? Yoksa her alüminyumun hurda değeri aynı diye mi düşünüyor dunuz?

Hurda Fiyatları Kutu Alüminyum Tespiti

Elinizde paraya çevirmek istediğiniz hurdalarınız var ve alüminyum olduğunu biliyorsunuz. Ancak bir çok farklı hurda alüminyum bulunmaktadır. Alüminyumun cinsine göre hurda fiyatı değişmektedir. Aslında bunun temel sebebi reel hayatta kullanılan ürünlerin farklı derecede saflıktaki alüminyumdan yapılmasıdır. Tabi birde alüminyum fire oranı vardır. Boyalı ve boyasız alüminyumda fiyat anlamında birbirinden farklılık gösterir çünkü boya eşittir firedir. Gelin işletme sahibi büyük hurdacıların jargonunda hurda alüminyum cinsleri nelermiş bir göz atalım.

Alüminyum Hurda Fiyatı ve Tipleri

Tas – Tabak (Kırkambar Alüminyum): Her üstelik evde kullanılan alüminyumdan yapılmış ürünlerdir. Örneğin; tencere, tava, çaydanlık, tabak, kova vs. olabilir. Bu tip alüminyum hurda fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha azdır.

Çıkma Profil: Genelde bina restorasyon veya yıkımlarından elde edilir. Binalarda yoğun olarak cam ve kapı çerçeveleri çıkma profil olarak isimlendirilir. Çıkma profil hurda fiyatı cinsleri içerisinde orta seviyelerdedir.

Tel Alüminyum: Şehirlerarası yüksek gerilim hatlarının yani elektrik hatlarının hurdaya ayrılması ile ortaya çıkan atıktır. İçerisinde genleşmeden dolayı tahribatı önlemek için çelik tel de bulunabilir. Üstelik Tel hurda fiyatı en yükseklerden biridir.

Kutu Alüminyum: Yemeklerin yanında tükettiğimi içeceklerin kutuları olarak düşünebilirsiniz. Kola kutuları, bira kutuları vb. üstelik Kutu hurda fiyatı en alt seviyelerdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir