İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Nikel Fiyatları

Hurda Nikel Fiyatları

Hurda nikel fiyatları, döviz kuru ve LME verilerine göre günlük olarak değişebilir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik üretiminde kullanılan nikel, korozyona karşı üstün direnci ile endüstri ve son tüketici ürünlerinde kullanılmaktadır. Atıl duruma geçen hurda nikel çeşitleri ise güncel hurda nikel fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir.

 

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Şablon Nikel Fiyatı145,00 TL
Hurda Anot Nikel Fiyatı150,00 TL
Turbo Nikel Hurdası85,00 TL
Hurda Nikel Çapağı Fiyatı192,00 TL

Hurda fiyatları, arz-talep ekonomi yasalarına göre belirlenmektedir. Londra Metal Borsasında belirlenen nikel fiyatları, doğrudan hurda nikel fiyatını belirlemektedir. Ülkemizde ise ayrıca döviz kuru hesaba katılarak nikelin hurda fiyatı belirlenmektedir.

Oluşturulan bu fiyatlar fabrika alım fiyatları olmakla birlikte, hurdacılar tarafından alacağınız fiyatlar hurdanın durumuna, konumuna ve tonajına bağlı olarak değişebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak hurdanıza değerinde ödeme almak istiyorsanız doğru seçimler yapmalısınız.

Sitemizde yayımlanan hurda nikel fiyatları, ortalama fabrika alım fiyatladır. Bu nedenle hurdanız için alacağınız fiyat, liste fiyatından farklı olacaktır. Hurdanızın durumu, konumu ve tonajını whatsapp destek hattımızdan belirterek anlık fiyat teklifi alabilirsiniz. Belirli tonajın üzerindeki nikel hurdaları için ise ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Join the Conversation!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hurdacı Tıkla Ara