İstanbul geneli Trafo Hurdası Alım Ve Satımını Öncü Firmamız Hurdacı Sitesi Adı Altında Gerçekleştiriyoruz

Elden çıkartmak istediğiniz kilolarda bizlere Trafo hurdası alan yerler olarak satabilirsiniz. Tüketim hızının gitgide arttığı dünyamızda elektrik ile ilgili hurdaya çıkmaktadır. Trafo hurdası alan yer olarak geri dönüşümünün sağlanmaması hem para ve enerji ayrıca vakit israfına yol açar.

hurda trafo
hurda trafo

Hurda Trafo  Alan Firmalar

Firmamız trafo hurdaları için önce mobil saha ekiplerimiz ile bir kaç dakika içinde adresinize geliyoruz. Hurda alan firmalar olarak anında nakit ödeme olarak teklifimizi veriyoruz. Trafo içerisinde olabilecek bakır hurdaalüminyum hurdademir hurda gibi maddeleri ayrı ayrı da satabilirsiniz.

İş yerlerinde oldukça fazla tercih edilen jeneratörler, kullanım ömürlerinin sona ermesiyle hurdaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda, jeneratör hurdası alan firmalar bu jeneratörleri alır. Daha sonra geri dönüşüme yollanan bu jeneratörler, hammadde sektörüne katkıda bulunur. İstanbul içi birçok jeneratör hurdası alan firma vardır. Bu firmalar, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için rekabet etmektedir. Kullanım ömrünün sonuna gelmiş jeneratör hurdalarınızı, bu firmalardan biriyle iletişime geçerek satabilirsiniz.

Hurda Trafo  Fiyatları

  • 100 KVA – 5.150 TL
  • 125 KVA – 5.312 TL
  • 1000 KVA – 22.865 TL
  • 2000 KVA – 40.762 TL
  • 2500 KVA – 53.550 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir