Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları ile hurdanıza en güncel hurda fiyatları Hurdacı Sitesi‘nde Hurda demirin kilosu bir başka deyişle hurda demirin kg fiyatı Londra Metal Borsasına göre belirlenen demir fiyatları ile eşzamanlı hareket eder.

Bu sayfada; DKP hurda , EKSTRA hurda fiyatı, PİK hurda fiyatı, PİK talaşı fiyatı, karışık toplama demir fiyatı, inşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu hurdası, tekene, tufal hurdası ile hurda bakır ve hurda alüminyum fiyatlarına yer verilmiştir.

  • hurda demir fiyatları
  • hurda demirin kilosu
  • demir hurda fiyatı
  • Demir Hurda Fiyatı

Sitemizde yer alan demir fiyatları LME verileri ve İstanbul hurda sektörüne göre belirlenmektedir. Hurda demir fiyatı, demirin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hurdanız için alacağınız fiyat bazı faktörlere bağlı olarak artabilir veya azabilir. Hurda demirin fiyatını etkileyen en önemli faktör ise tonaj ve hurda kalitesidir.

Hurdacı firması olarak sunduğumuz hurda demirin kilosu aşağıda belirtilmiştir. Listede belirtilmeyen demir hurda fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yüksek tonajdaki demir hurdanız ve diğer hurda demir çeşitleri için lütfen teklif isteyeniz.

Güncel Demir Hurdası Fiyatları

Dkp Demir Hurdası6.80 TL
2Ekstra Hurda Demir5.80 TL
3Toplama Hurdası3.90 TL
4Teneke Hurdası3.20 TL
5Demir Talaşı Hurdası5.90 TL
6Pik Demir Talaşı5.60 TL
7İnşaat Yıkım Hurdası5.80 TL
8İnşaat Demir Çubuğu(Parça)5.80 TL
9Tufal Hurdası0.15 TL

Sitemizde yer alan fiyatlar LME verileri ve İstanbul hurda sektörüne göre belirlenmektedir. Üstelik Hurda demir fiyatı, demirin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hurdanız için alacağınız fiyat bazı faktörlere bağlı olarak artabilir veya azabilir. Hurda demirin fiyatını etkileyen en önemli faktör ise tonaj ve hurda kalitesidir.

Hurda fiyatları, İstanbul hurda borsasına göre belirlenmekte olup, hurda demirin konumuna, kalitesine ve satacağınız hurdacı firmasına göre değişebilmektedir. Hurdacı Sitesi olarak sektörde edindiğimiz tecrübe ile sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hurda alımında daha yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir